Postavíme hrubou stavbu

Rozmýšlíte o stavbě rodinného domu? Máte své představy, sny, které chcete spnit sobě i své rodině?Je tady v dnešní době nabídka nízkoenergetických rodinných domů, které mají navrženou ideální technologie na úsporu energií a to vše v propojení s přírodou. Tento typ staveb má název Dřevostavby .
Ptáte se proč si máte vybrat právě tento typ stavby? Přiblížíme Vám jeho výhody a klady. Dřevostavby = rychlost stavby. Dnešní uspěchaná doba klade důraz na rychlost a možnost bydlet ve svém co nejrychleji. Nemusíte však ubírat na kvalitě a za pár týdnů můžete již spát ve své nové ložnici, nebo si mohou děti hrát ve svém vysněném pokojíčku. Rychlost je dána tím, že se montují již připravené díly, tzv. prefabrikáty přímo na stavbě a dům roste přímo před očima. Ze surovin je základem dřevo, které má jedny z nejlepších stavebních vlastností. I zděné stavby jej používají např. jako trámoví. Nejmodernější stavební technologie umožňují uspořit taktéž na energetických nákladech. Dům má dvouvrstvou izolaci a výborné tepelné, akustické vlastnosti. Pocit tepla také vyvolává skutečnost, že stěny nechladí. Je zde také rychlejší výhřevnost díky výborné akumulaci vzduchu.

Už máte vybráno?

V katalogu naleznete spoustu již navržených typů domu. Dřevostavby však lze přizpůsobit individálním potřebám každého zákazníka.